O mnie

Psycholog Szkolny Online powstał z myślą o praktykach i młodych psychologach rozpoczynających pracę, w szkole i innych instytucjach pomagających dzieciom, młodzieży i rodziną. Strona działa od 2013 roku i wciąż się rozwija, ewaluuje i zmienia starając się dostosować do zmieniających się potrzeb psychologów szkolnych. Moją ideą jest by ten serwis stał się wartościowym źródłem wymiany doświadczeń między praktykami. Ponieważ jako młoda adeptka psychologii rozpoczynając pracę w charakterze szkolnego psychologa, nie miałam pojęcia, na czym ta praca polega i z jakimi regulacjami prawnymi się wiąże.

Mimo, że zawód psychologa szkolnego funkcjonuje już od 2000 roku, doczekał się niewielu publikacji. Nadal brakuje form wsparcia dla szkolnych psychologów, nie wspominając już o możliwości superwizji. Dlatego też zależy mi na tym, by ten serwis mógł stać się substytutem takiej wzajemnej pomocy i miejscem wymiany cennych doświadczeń.

Masz wartościowe doświadczenia związane z pracą w szkole i chcesz się nimi podzielić lub wiesz o jakimś wydarzeniu/szkoleniu dla psychologów szkolnych. Dołącz do nas!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości